Čekejte prosím...

Test navigácií do mobilov 2012

Publikované v časopise 8/2012
Testované: 13 produktov

 

Samostatným GPS navigáciám čím ďalej úspešnejšie konkurujú aplikácie pre inteligentné telefóny. Navigácia v mobile môže byť plnohodnotným riešením, v niektorých prípadoch dokonca lepším ako navigácia klasická. Aplikácie sú lacnejšie a ak sa zmierite s niektorými obmedzeniami, možno vám bude stačiť aj niektorá dostupná zadarmo. Nie všetky fungujú bez pripojenia na internet, čo je nutné zohľadniť zvlášť pri cestách do zahraničia.

Slovníček Dobrá rada Databáza Ako testujeme Nákupný poradca Na stiahnutie

 

Čo zistil dTest o navigáciách do mobilov?

Samostatná navigácia verzus mobilná aplikácia: Kvalitné navigácie sú v oboch kategóriách. Kupovať si inteligentný telefón len kvôli navigácií sa nevyplatí, ale pokiaľ ho máte, alebo aj tak plánujete kúpiť si ho, na kúpu samostatnej navigácie veľa dôvodov nie je.

Navigácie do mobilov - platené aj zadarmo: Ak budete zháňať navigáciu do mobilu, stretnete sa s platenými aj dostupnými zadarmo. Aký je v nich rozdiel? Aplikácie zadarmo majú svoje obmedzenia, napr. môžu kvôli fungovaniu vyžadovať pripojenie na internet. Mnohým motoristom však stačí.

Hodnotenie navigácií pre mobily: Pri hodnotení mobilných navigácií sme vzali do úvahy okrem iného kvalitu hlasového aj obrazového navigovania, rýchlosť výpočtu a relevanciu prepočtu trasy, celkovú rýchlosť navigácie, užívateľskú ústretovosť, voľby cieľa, možnosti nastavenia trasy a ďalšie.

dTest je tu pre vás. Poradíme vám s výberom kvalitnej navigácie. Chcete zistiť, ktorá mobilná aplikácia alebo samostatná navigácia vám bude najviac vyhovovať? Predplaťte si časopis dTest a budete vedieť viac. 

Chcete si prečítať tento článok až do konca? Zaujímajú Vás výsledky testu?

Ide o článok s plateným prístupom. Ak ste predplatiteľ či predplatiteľka dTestu, prihláste sa prosím v pravom hornom rohu tejto webovej stránky.

Ak predplatné dTestu zatiaľ nemáte, vyberte si prosím nižšie spôsob objednávky.Predplatné
od 2,33 €/mesiac

Článok cez SMS
za 3,2 €

Prečo mám platiť?

V prípade potreby nás kontaktujte počas pracovnej doby na telefóne (+421) 0696 851 965 alebo kedykoľvek na www.dtest.sk/kontakt.

Pre okamžité poslanie tohto jediného článku e-mailom zašlite dve SMS na číslo 7604. Cena jednej SMS je maximálne 1,6 € s DPH.

Formát správy musí byť: DTEST ID 2368 Váš e-mail

Napríklad: DTEST ID 2368 meno@domena.sk

Služby založené na SMS technicky zaisťuje agmo cz. Detailné informácie o platbe cez SMS získate na www.premiumservices.cz

3 dôvody, prečo si zaobstarať predplatné dTestu:
 

1. UŠETRÍTE

Naše nezávislé testy veľakrát ukázali, že drahší výrobok nie je lepší ako lacnejšia konkurencia. S dTestom nakúpite efektívne a peniaze vložené do predplatného sa vám môžu vrátiť už počas jediného nákupu.
 
2. OCHRÁNIME VÁS

S predplatným dTestu sa stanete súčasťou veľkej rodiny spotrebiteľov, ktorú len tak niekto neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotrebiteľské práva.
 
3. POTREBUJEME VÁS

Peniaze, ktoré zaplatíte, použijeme na financovanie ďalších testov v nezávislých laboratóriách. Náklady na tieto testy sú veľmi vysoké. Pre zachovanie absolútnej objektívnosti nezverejňujeme v dTeste žiadnu reklamu a príjmy z predplatného sú tak hlavným zdrojom financovania všetkých našich aktivít.


Tešíme sa na vás!

Predplatné dTestu si môžete objednať TU

Pre okamžité poslanie tohto jediného článku e-mailom zašlite dve SMS na číslo 7604. Cena jednej SMS je maximálne 1,6 € s DPH.

Formát správy musí byť: DTEST ID 2368 Váš e-mail

Napríklad: DTEST ID 2368 meno@domena.sk

Služby založené na SMS technicky zaisťuje agmo cz. Detailné informácie o platbe cez SMS získate na www.premiumservices.cz

 

Odporučte článok známemu

 
Ochrana proti robotom


 
Zdieľať článok:
Twitter
Linkuj
Google+