Čekejte prosím...

Test bezdrôtových headsetov 2012

Publikované v časopise 8/2012
Testované: 11 produktov

 

Výhodou bezdrôtových headsetov, teda slúchadiel kombinovaných s mikrofónom, je voľnosť pohybu pri telefonovaní či počúvaní hudby. Na druhej strane potrebujú pravidelne nabíjať a nároční hudobní fanúšikovia s nimi nemusia byť celkom spokojní. Bezdrôtový prenos zvuku totiž spôsobuje stratu kvality, aj keď pre laika nepostrehnuteľnú.

Dobrá rada Databáza Ako testujeme Nákupný poradca Na stiahnutie

 

Čo zistil dTest o bezdrôtových headsetoch?

O headsetoch: Bezdrôtové headsety využívajú technológie bluetooth umožňujúce prenos dát vzduchom na krátke vzdialenosti. Dovolia vám napríklad dlho telefonovať bez bolesti rúk či pohodlnejšie počúvanie hudby pri domácich prácach.

Testované modely: Skúškam sme podrobili jedenásť modelov - šesť malých a ľahkých slúchadiel do uší a päť väčších tzv. supraaurálnych slúchadiel.

Kvalita reprodukcie: Pri testovaní sme sa sústredili najmä na kvalitu zvukovej reprodukcie. Nezáleží len na samotných slúchadlách, ale tiež na zariadení, z ktorého hudbu počúvate.

Komfort pri nosení: Hlavnou výhodou headsetov je väčšia sloboda pohybu. Užívateľom neprekážajú káble. Aké pohodlné je však ich nosenie?

Naše hodnotenie: Pri hodnotení headsetov sme brali do úvahy okrem iného kvalitu zvukovej reprodukcie a mikrofónu, pohodlnosť, obsluhovanie, prevádzkový čas a konštrukciu slúchadiel.

dTest je tu pre vás. Tentoraz sme sa zamerali na skúmanie bezdrôtových headsetov. Na čo sú dobré a aké sú ich nevýhody? Predplaťte si časopis dTest a budete vedieť viac. 

Chcete si prečítať tento článok až do konca? Zaujímajú Vás výsledky testu?

Ide o článok s plateným prístupom. Ak ste predplatiteľ či predplatiteľka dTestu, prihláste sa prosím v pravom hornom rohu tejto webovej stránky.

Ak predplatné dTestu zatiaľ nemáte, vyberte si prosím nižšie spôsob objednávky.Predplatné
od 2,33 €/mesiac

Článok cez SMS
za 3,2 €

Prečo mám platiť?

V prípade potreby nás kontaktujte počas pracovnej doby na telefóne (+421) 0696 851 965 alebo kedykoľvek na www.dtest.sk/kontakt.

Pre okamžité poslanie tohto jediného článku e-mailom zašlite dve SMS na číslo 7604. Cena jednej SMS je maximálne 1,6 € s DPH.

Formát správy musí byť: DTEST ID 2365 Váš e-mail

Napríklad: DTEST ID 2365 meno@domena.sk

Služby založené na SMS technicky zaisťuje agmo cz. Detailné informácie o platbe cez SMS získate na www.premiumservices.cz

3 dôvody, prečo si zaobstarať predplatné dTestu:
 

1. UŠETRÍTE

Naše nezávislé testy veľakrát ukázali, že drahší výrobok nie je lepší ako lacnejšia konkurencia. S dTestom nakúpite efektívne a peniaze vložené do predplatného sa vám môžu vrátiť už počas jediného nákupu.
 
2. OCHRÁNIME VÁS

S predplatným dTestu sa stanete súčasťou veľkej rodiny spotrebiteľov, ktorú len tak niekto neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotrebiteľské práva.
 
3. POTREBUJEME VÁS

Peniaze, ktoré zaplatíte, použijeme na financovanie ďalších testov v nezávislých laboratóriách. Náklady na tieto testy sú veľmi vysoké. Pre zachovanie absolútnej objektívnosti nezverejňujeme v dTeste žiadnu reklamu a príjmy z predplatného sú tak hlavným zdrojom financovania všetkých našich aktivít.


Tešíme sa na vás!

Predplatné dTestu si môžete objednať TU

Pre okamžité poslanie tohto jediného článku e-mailom zašlite dve SMS na číslo 7604. Cena jednej SMS je maximálne 1,6 € s DPH.

Formát správy musí byť: DTEST ID 2365 Váš e-mail

Napríklad: DTEST ID 2365 meno@domena.sk

Služby založené na SMS technicky zaisťuje agmo cz. Detailné informácie o platbe cez SMS získate na www.premiumservices.cz

 

Odporučte článok známemu

 
Ochrana proti robotom


 
Súvisiace články  
Test slúchadiel 2011 19.10.2011
Test sluchátek 2009 27.8.2009
Zdieľať článok:
Twitter
Linkuj
Google+