Čekejte prosím...

Test opaľovacích prípravkov 2012

Publikované v časopise 7/2012
Testované: 21 produktov

Vybrať si kvalitný opaľovací prípravok nie je jednoduché. Veľakrát  sa nemáte čoho chytiť. Cena pri výbere opaľovacieho prostriedku nie je ukazovateľom a nekvalitné opaľovacie prípravky nájdete v drogériách aj lekárňach.

Dobrá rada Databáza Ako testujeme Nákupný poradca Na stiahnutie

Čo zistil dTest o opaľovacích prípravkoch?

Kozmetické verzus zdravotnícke prípravky:Testovali sme kozmetické aj zdravotnícke prípravky. Mali by ste vedieť, že ani jedna skupina prípravkov vám nezaručí kvalitu. Je medzi nimi nejaký rozdiel?

Informácie pre spotrebiteľov:Objavili sme nedostatky v informáciách, ktoré výrobcovia uvádzajú na svojich prípravkoch. Pritom bez správneho používania nepomôže spotrebiteľovi ani najlepší opaľovací prípravok.

Kozmetické vlastnosti:Testy kozmetických vlastností dopadli pri väčšine prípravkov dobre. Niektoré prípravky boli však husté a horšie sa roztierali. V našom teste sa objavili aj kozmetické prípravky, ktoré sa lepili. Dobre sa aplikovali opaľovacie mlieka a oleje.

Hodnotenie kvality opaľovacích prostriedkov:V teste sme hodnotili UVB ochranu, UVA ochranu, kozmetickú kvalitu, pokyny na používanie a deklaráciu.

dTest je tu pre vás. Tentoraz vám pomôže pri výbere vhodného opaľovacieho prípravku. Buďte si istí, že používate prípravok, ktorý vás pred slniečkom skutočne ochráni. Predplaťte si dTest a budete vedieť viac. 

Chcete si prečítať tento článok až do konca? Zaujímajú Vás výsledky testu?

Ide o článok s plateným prístupom. Ak ste predplatiteľ či predplatiteľka dTestu, prihláste sa prosím v pravom hornom rohu tejto webovej stránky.

Ak predplatné dTestu zatiaľ nemáte, vyberte si prosím nižšie spôsob objednávky.Predplatné
od 2,33 €/mesiac

Článok cez SMS
za 3,2 €

Prečo mám platiť?

V prípade potreby nás kontaktujte počas pracovnej doby na telefóne (+421) 0696 851 965 alebo kedykoľvek na www.dtest.sk/kontakt.

Pre okamžité poslanie tohto jediného článku e-mailom zašlite dve SMS na číslo 7604. Cena jednej SMS je maximálne 1,6 € s DPH.

Formát správy musí byť: DTEST ID 2316 Váš e-mail

Napríklad: DTEST ID 2316 meno@domena.sk

Služby založené na SMS technicky zaisťuje agmo cz. Detailné informácie o platbe cez SMS získate na www.premiumservices.cz

3 dôvody, prečo si zaobstarať predplatné dTestu:
 

1. UŠETRÍTE

Naše nezávislé testy veľakrát ukázali, že drahší výrobok nie je lepší ako lacnejšia konkurencia. S dTestom nakúpite efektívne a peniaze vložené do predplatného sa vám môžu vrátiť už počas jediného nákupu.
 
2. OCHRÁNIME VÁS

S predplatným dTestu sa stanete súčasťou veľkej rodiny spotrebiteľov, ktorú len tak niekto neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotrebiteľské práva.
 
3. POTREBUJEME VÁS

Peniaze, ktoré zaplatíte, použijeme na financovanie ďalších testov v nezávislých laboratóriách. Náklady na tieto testy sú veľmi vysoké. Pre zachovanie absolútnej objektívnosti nezverejňujeme v dTeste žiadnu reklamu a príjmy z predplatného sú tak hlavným zdrojom financovania všetkých našich aktivít.


Tešíme sa na vás!

Predplatné dTestu si môžete objednať TU

Pre okamžité poslanie tohto jediného článku e-mailom zašlite dve SMS na číslo 7604. Cena jednej SMS je maximálne 1,6 € s DPH.

Formát správy musí byť: DTEST ID 2316 Váš e-mail

Napríklad: DTEST ID 2316 meno@domena.sk

Služby založené na SMS technicky zaisťuje agmo cz. Detailné informácie o platbe cez SMS získate na www.premiumservices.cz

 

Odporučte článok známemu

 
Ochrana proti robotom


 
Zdieľať článok:
Twitter
Linkuj
Google+